Profil
FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Prywatne Wiadomości Zaloguj

TVP podpisalo umowe na Mistrzostwa

[Płośnica Team] Złoty

PostWysłany: Sob 15:44, 18 Mar 2006    Temat postu: TVP podpisalo umowe na Mistrzostwa

TVP podpisalo umowe na wszystkie 64 mecze podczas mistrzostw świata w pilce noznej w Niemczech. Bedziemy mogli obejrzec wszystkie mecze grupowe z udzialem reprezentacji naszego kraju, oraz (opcja mniej prawdopodobna) mecze finalowe z naszymi pilkarzami. Wiem tylko ze w naszej grupie jest Ekwador ale podobno mamy jakies tam szansena wyjscie do finalow...Tylko ze nawet jak wejdziemy do finalow to pewniew pierwszym meczu odpadniemy. Confused Moim zdaniem nie obejrzymy wiele meczow naszej reprezaentacji....
FRANT!Cdev!l

PostWysłany: Sob 21:44, 18 Mar 2006    Temat postu:

Dlaczego uważasz, że nie wyjdziemy z grupy przecież wychodzą dwie drużyny a Polska jest w grupie z:
-Ekwadorem;
-Niemcami;
-Kostaryką;

Tylko Niemcy mają wyższy ranking FIFA od Polaków.
Ale ostatnio wiele zamieszania wywołuja kłutnie nimieckiej prasy z trenerem kadry. I nie idzie naszym zachodnim rywalom, i mają więcej przegranych ostatnich meczy niż polacy. Świadczyć moze o tym ostatnia porażka z Włochami 3:0 badz 3:1 niepamiętam dokładnie.
A Polska swój ostatni mecz przegrała 0:1, ale po bardzo dobrej grze, czego nie można powiedzieć o grze drużyny niemieckiej.
Laughing Laughing Cool

PostWysłany: Nie 23:58, 19 Mar 2006    Temat postu:

No nie wiem Franco...cos tam. Jelsi przeszlibysmy do finalow to bylby to pierwszy raz od kilkunastu lat... Exclamation
[Płośnica Team] Wiśnia

Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 842

Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie

PostWysłany: Czw 10:19, 08 Cze 2006    Temat postu:

No... tego... Polska i tak po wyjściu z grupy prawdopodobnie trafi na Anglię, Szwecję albo Paragwaj... także elo. Ale i tak wierzymy w naszych orłów i liczymy na sukcesy. Pozdro z Warszawy. Very Happy

robertos

PostWysłany: Czw 19:39, 15 Cze 2006    Temat postu:

no i wierzyliśmy niepotrzebnie, bo nie wyszli z grupy!!!!!!! Meczyk z ekwadorem był do bani, może ostatnie minuty były walką o przetrwanie ale ekwador miał za dużą przewagę Hrm co do niemiec to meczyk mi się podobał, ale mogliśmy przynajmniej utrzymać ten remis, a nie w 91 minucie lipa!!!!!!!!!!1
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Płośnica Team Strona Główna :: Sport. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)